درباره ما

با همکاری و مشارکت تعدادی از مهندسین با تجربه در صنایع مختلف کشور منجمله در بخش نفت و گاز و فولاد شرکت پدیده صنعت اکسین در سال 1385 تاسیس شد . هدف اصلی از شکل گیری این مجموعه انجام فعالیتهای مختلف پیمانکاری عمومی، ارائه خدمات فنی و مهندسی ، انجام بازرسی های فنی ، تامین نیروی انسانی ماهر ، همچنین آموزش و ارتقای سطح علمی نیروهای متخصص موجود در سطح کشور به خصوص در زمینه علوم مهندسی، جوشکاری ، بازرسی و آزمونهای غیر مخرب بود.
سوابق کاری و تجربه مرتبط موجود در مدیران و اعضای اصلی و تصمیم گیر شرکت باعث شد تا پدیده صنعت اکسین بتواند به عنوان یک مجموعه پویا و کارآمد در انجام پروژه ها و مسئولیتهای محوله تبدیل شود و در لیست سازندگان و تامین کنندگان قطعات شرکت های نفت ، حفاری ، فولاد خوزستان ، نورد کاویان ، لوله سازی اهواز ، پالایشگاه ها ، پتروشیمی فن آوران و شرکت مهندسی فن آور معادن و فلزات قرار گیرد .

با همکاری و مشارکت تعدادی از مهندسین با تجربه در صنایع مختلف کشور منجمله در بخش نفت و گاز و فولاد شرکت پدیده صنعت اکسین در سال 1385 تاسیس شد .   هدف اصلی از شکل گیری این مجموعه انجام فعالیتهای مختلف پیمانکاری عمومی، ارائه خدمات فنی و مهندسی ، انجام بازرسی های فنی ، تامین نیروی انسانی ماهر ، همچنین آموزش و ارتقای سطح علمی نیروهای متخصص موجود در سطح کشور به خصوص در زمینه علوم مهندسی، جوشکاری ، بازرسی و آزمونهای غیر مخرب بود.

سوابق کاری و تجربه مرتبط موجود در مدیران و اعضای اصلی و تصمیم گیر شرکت باعث شد تا پدیده صنعت اکسین بتواند به عنوان یک مجموعه پویا و کارآمد در انجام پروژه ها و مسئولیتهای محوله تبدیل شود و در لیست سازندگان و تامین کنندگان قطعات  شرکت های  نفت  ، حفاری ، فولاد خوزستان ، نورد کاویان ، لوله سازی اهواز ، پالایشگاه ها ، پتروشیمی فن آوران  و شرکت مهندسی فن آور معادن و فلزات  قرار گیرد.

امکانات و فضای کارگاهی :

کارگاه اول :  کارگاه مونتاژ تجهیزات به مساحت 2200 متر مربع و فضای سرپوشیده به مساحت 480 متر مربع و مجهز به  تجهیزات  مورد  نیاز عملیات های برشکاری , رول , مونتاژ و جوشکاری می باشد .

کارگاه دوم : کارگاه ماشینکاری نیز به مساحت 300 متر مربع و مجهز به دستگاههای تراش  , فرز , هاب  و دریل رادیال

 

اهواز – شهرک صنعتی شماره 3 – خیابان صنعت 4
شنبه تا جهارشنبه: 7:00-18:00