خدمات

خدمات پیمانکاری تعمیر و نصب تجهیزات کارخانجات :

در بسیاری از صنایع مختلف کشور به علت نبود اطلاعات فنی در مورد تعمیرات و همچنین نداشتن کارشناس متخصص در زمینه تعمیرات اکثر قطعات پس از عدم پاسخگویی مناسب با قطعه جدید جایگزین می‌گردند. تعویض قطعات حساس و گران‌قیمت باعث افزایش هزینه‌های چشمگیر اینگونه صنایع می‌شود، در حالیکه با داشتن برنامه تعمیراتی پیشگیرانه و جامع و انجام برنامه های تعمیراتی قطعات طبق استاندارد‌های مربوطه می‌توان علاوه بر بهینه‌سازی عملکرد خط تولید و افزایش عمر کارکرد قطعات، هزینه‌ها را نیز به میزان قابل توجهی کاهش داد.

شرکت پدیده صنعت اکسین به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه نصب و تعمیرات قطعات، تجهیزات و ماشین‌آلات صنعتی اقدام به تاسیس دپارتمان خدمات فنی و تعمیرات نموده است. هم‌اکنون این شرکت با داشتن کارشناسان متعدد در زمینه‌های تجهیزات دوار، برق و ابزار دقیق، مواد و متالورژی در حال ارائه خدمات مختلف فنی و تعمیراتی به صنایع مختلف می‌باشد.

خدمات رسوب زدایی مبدل های حرارتی :

یکی از مهمترین تجهیزات صنایع نفت، گاز ، پتروشیمی ، پالایشگاه و نیروگاه ها مبدل های حرارتی یا heat exchanger است که نقش انتقال حرارت را ایفا می‌کنند. داشتن راندمان بالا در این تجهیزات، تاثیر به سزایی در افزایش راندمان کل فرآیند تولید دارد. از مهمترین عوامل کاهش راندمان در یک مبدل حرارتی، رسوب گیری آنها می باشد. به همین علت در هر صنعتی که از این تجهیزات استفاده می کند، دوره های زمانی مشخصی برای رسوب زدایی و شستشوی مبدل حرارتی تعریف شده که با ابزار های مختلف از جمله واترجت تمیزکاری و رسوب زدایی انجام می شود.

خدمات طراحی ساخت و مونتاژ تجهیزات :

 کلیه قطعات و تجهیزات  شرکت پدیده صنعت اکسین همگی بر اساس استاندارد های سخت گیرانه طراحی و ساخته می شوند. خط مشی ما همیشه ارائه محصول باکیفیت در کمترین زمان و با قیمت رقابتی بوده تا بتوانیم مشتریان خود را برای همکاری های آینده حفظ کنیم.

ماشین آلات ساخته شده توسط ما همگی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده تا بتوانیم اطمینان خاطر برای سرمایه گذاری را به مشتریانمان دهیم. 

خدمات ماشینکاری سبک و سنگین :

شرکت پدیده صنعت اکسین  به اتکا به فضل خداوند و در راه شکوفایی صنعت این کشور توانسته است با جمع آوری ماشین آلات متعدد سبک و سنگین و نیروهای مجرب و کارآزموده در انجام خدمات ماشین کاری به صورت مطلوبی در خدمت صنعت کشور باشد. ماشین کاری انواع قطعات سبک و سنگین صنعتی سالیان سال است که در این مجموعه انجام گرفته و در نهایت کنترل کیفی شده و تحویل بازرس کارفرما شده است و همچنین خدمات جوشکاری و خدمات ساخت سازه به صورت کاملا مهندسی در این شرکت صورت می پذیرد.

اهواز – شهرک صنعتی شماره 3 – خیابان صنعت 4
شنبه تا جهارشنبه: 7:00-18:00